Kim jesteśmy

Początki

Nasza działalność sięga korzeniami roku 1991 kiedy w ramach firmy KEN Technologie Informatyczne rozpoczęto sprzedaż sprzętu komputerowego. W 2005 roku założyciel i ówczesny prezes firmy Dariusz Szumiło podjął decyzję o stworzeniu pierwszego w Polsce interaktywnego systemu edukacyjnego opartym o technologię bezprzewodowych pilotów. Powołany został w tym celu zespół inżynieryjno-programistyczny.

 
Przez kilka lat system prezentowany był na wielu targach i konferencjach. Rozwiązanie zostało wdrożone w ponad 150 jednostkach edukacyjnych (szkołach niższych, uczelniach, instytucjach szkoleniowych i urzędach). Nabyte doświadczenie pozwoliło stworzyć rozwiązania dedykowane do różnych zastosowań: do testowania, głosowań, ewaluacji kadry dydaktycznej, do przeprowadzania quizów, ankiet i badań. Równocześnie poszerzyliśmy ofertę o kompleksowe wyposażenie audiowizualne sal szkoleniowych i prezentacyjnych.  Opracowana przez nas mobilna pracownia interaktywno-multimedialna z elektryczna regulacją wysokości tablicy interaktywnej stała się pierwszym na polskim rynku rozwiązaniem tego typu.
 
Na przełomie 2007 i 2008 roku 80% udziałów firmy obejmuje giełdowa spółka, będąca największą firmą komputerową w Polsce – „Komputronik S.A.” a zespół zajmujący się tworzeniem i sprzedażą rozwiązań multimedialno-interaktywnych przyjmuje formułę nowego podmiotu - w 2009 roku powołana zostaje spółka „Dreamtec” z siedzibą we Wrocławiu.
Posiadamy doświadczone i profesjonalne kilkunastoosobowe zaplecze programistyczne. Nasi inżynierowie są w stanie opracować indywidualne urządzenia dla potrzeb Klientów.
 

ROZWÓJ TESTICO

Na początku IV kwartału 2009 roku nasza firma zamierza wprowadzić na rynek nowe innowacyjne, autorskie rozwiązanie w postaci mobilnego urządzenia wyposażonego w czytnik kart chipowych, obsługę kard pamięci SD, ekran graficzny oraz dwukierunkową bezprzewodową komunikację radiową.
 
Mając na uwadze dalszy rozwój produktów oraz dobrą współpracę z Klientami rozpoczęliśmy prace nad wdrożeniem zintegrowanego elektronicznego systemu wsparcia technicznego.
Od początku naszej działalności dokładamy wszelkich starań, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Napisz do nas

Created by: multitech.com.pl