Testy i egzaminy

W oparciu o nasze produkty dedykowane do szkół oraz uczelni wyższych (Testico Edu) oferujemy usługę przeprowadzenia interaktywnego sprawdzianu wiedzy. Jesteśmy w stanie wprowadzić dostarczone pytania z zachowaniem pełnej poufności danych. Testy mogą zawierać multimedia takie jak dźwięki, obrazy lub filmy. Możliwe jest zaprezentowanie wyników testu po każdym pytaniu.

W przypadku uczelni jesteśmy w stanie sprawnie obsłużyć egzaminy dzięki wykorzystaniu identyfikacji odpowiadającego za pomocą legitymacji studenta.

Dodatkowo istnieje możliwość  przeprowadzania testów spersonalizowanych, podczas których każdy student rozwiązuje test z losową kolejnością pytań i odpowiedzi w formie drukowanej lub na przenośnym urządzeniu, a następnie dane te przesyłane są do komputera.

Po zakończeniu egzaminu możliwe jest automatyczne wydrukowanie wyników dla poszczególnych osób.

Jesteśmy w stanie przeprowadzić egzamin na terenie całego kraju.

W celu wykonania testów i egzaminów wykorzystujemy nasz autorski system głosowania (rozwiązanie sprzętowo-programowe) - Testico EDU.

Testico EDU można kupić także na własność w róźnych konfiguracjach, typu: 15, 25, 50 i więcej pilotów. Zobacz piloty i odbiorniki Testico EDU.


 

Napisz do nas

Created by: multitech.com.pl